Kompetencje

Kompetencje

Ludzie

Największą wartością są osoby, które tworzą naszą firmę, dlatego od lat hołdujemy stwierdzeniu Richarda Branson’a „Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów”. Craft Poland od początku słucha ludzi na tzw. pierwszej linii frontu, co procentuje zaangażowaniem pracowników na budowach, które przejawia się w terminowej realizacji prac. Współdziałanie to fundament naszego sukcesu.

Technologia

Szybciej! Dalej! Mocniej! To motto olimpijskie, dewiza igrzysk, która odzwierciedla ducha sportu. W Craft Poland sięgamy po nowoczesne rozwiązania technologiczne m.in. w obszarze elektronarzędzi, które pozwalają osiągać założony efekt szybciej.

dav

Know – how

Mamy wiedzę, praktyczne doświadczenie oraz możliwości tworzące nasze unikalne know-how. Doradzamy naszym klientom w zakresie harmonogramu prac i zarządzaniem frontami robót, dobieramy efektywne rozwiązania, mamy plan działania na każdy dzień, znamy wyzwania współczesnych budów, dopasowujemy się do charakteru budowy, przy jednoczesnym stosowaniu dobrych praktyk z innych budów, ściągamy część „ciężaru” z barków klienta w zakresie prowadzenia powierzonego nam zakresu budowy.

Zainteresowała Państwa nasza oferta?