O nas

O nas

logo.png

Craft Poland zajmuje się profesjonalnym wykończeniem wnętrz komercyjnych, posiadając niezbędne know how do nadzoru i koordynacji powierzonych prac. Realizujemy projekty biur, lokali handlowych, budynków fabrycznych. Jesteśmy firmą budowlaną efektywnie realizującą koncepcję zamawiającego – doradzamy technicznie, optymalizujemy czas i koszty budowy, pracujemy z dokumentacją BIM, wspieramy w podejmowaniu decyzji w trakcie procesu budowlanego, jesteśmy solidnym partnerem w rozwoju biznesu naszych klientów.

Craft Poland to ludzie, naszą firmę tworzą specjaliści o odpowiednich kompetencjach i kwalifikacjach, dzięki czemu już na etapie wyceny, możemy właściwie ocenić budżet, problematykę prac i „kamienie milowe” w drodze do zakończenia projektu. Nasi robotnicy budowlani na pierwszej linii prac korzystają z nowoczesnych narzędzi i technologii wpływających na jakość i czas pracy, przy tym posiadają specjalistyczne uprawnienia – kierowanie wózkami, zwyżkami, obsługa dźwigów typu Wubet. Do zobaczenia na budowie!

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

W Craft Poland stale dbamy o poprawę naszych kompetencji, również w zakresie bezpieczeństwa. Nasi pracownicy uczestniczą regularnie w szkoleniach, a my możemy pochwalić się certyfikatem Bezpieczna Firma potwierdzającym ukończenie kursu z zakresu podstawowych zabiegów resuscytacyjnych BLS AED oraz Pierwszej Pomocy przeprowadzonego zgodnie z wytycznymi Europejskiej i Polskiej Rady Resuscytacji.

Do zobaczenia na budowie!